Hakkımızda

Selimiye Moka Butik otel

MOKA BUTİK OTEL

….

Selimiye’de huzurun adresi Moka Butik Otel, zeytin ağaçları ve kuş cıvıltıları arasında sizleri bekliyor.

Selimiye yolunuz, Moka rotanız olsun!

Marmaris’in en güzel köylerinden biri olan Selimiye’de 5 adet standart oda, 2 adet üç kişilik oda, 1 adet aile odası, 2 adet villa tipi apart odası seçenekleri ve oda-kahvaltı konseptti ile sizlere konaklama imkanı sunan Moka Butik Otel, bir aile işletmesidir. Moka, bir tatilde aradığınız en önemli detay olan huzuru, bahçesinde ve çevresinde bulunan yemyeşil zeytin ağaçları ve begonvillerle sunarken, tüm dekorasyonuna yansıttığı beyaz renk ile de temizliği simgeliyor. Moka’da günün ilk saatlerine eşsiz serpme kahvaltımız ile enerji dolu başlayarak, ardından gelecek olan kahve keyfinizi günlük gazeteler eşliğinde sürdürebilirsiniz. Selimiye dendiğinde ilk akla gelen mavi ile yeşilin buluşması olduğundan kendinizi serin sulara bırakmak istediğinizde de çok düşünmenize gerek kalmayacak, çünkü havlunuzu alıp anlaşmalı plajımıza varmanız yürüme mesafesi ile sadece 2 dakika. Üstelik şezlong ve şemsiyeler de ücretsiz yararlanabileceğiniz şekilde sizi bekliyor olacak. Ya da arzu ederseniz Selimiye çevresinde gezilecek bir çok farklı alternatif mekanlar, şelale ya da köyleri görüp tecrübe etmek için, Moka ailesi olarak sizlere bilgi vermekten her zaman mutluluk duyuyor olacağız. Siz yeter ki ne istediğinizi söyleyin, bizler rotanızı belirleyelim! 

Ve gün bitip, yıldızlar gökyüzüne yükseldiğinde, trafikte araç sürme derdiniz olmadan Moka’dan çıkıp 5 dakikalık yürüme mesafe ile Selimiye’nin uğrak noktaları olan hediyelik eşya dükkanlarına, restaurantlara-bistrolara, keçi sütüyle yapılan doğal dondurmacılara, en leziz balıkları tadabileceğiniz deniz ürünleri lokantalarına varıp Selimiye köyünün tadını tam olarak çıkarabilirsiniz. Geri döndüğünüzde Moka’da sükunet sizi bekliyor olacak! Karar size kalmış, uyku mu, bahçe keyfi mi?

Ayrıca yoğun iş temposundan ya da kafa yorgunluğunuzdan uzaklaşarak hayalini kurduğunuz tatil için seçeceğiniz Moka, lokasyon olarak Selimiye’nin hemen girişindeki Bük Mevkii’nde bulunması sayesinde, sizlere avantajlı olanaklar sağlamış oluyor. Çünkü bilmelisiniz ki bu küçük, sevimli köy Selimiye, yaz sezonunda oldukça fazla misafir ağırlamasıyla da ünlüdür. Bazen bu durum, varmak istediğiniz noktalara ulaşım hızınızın kesilmesine ya da kendinizi bir an önce bırakmak istediğiniz mavi sularla buluşmanıza engel olabiliyor. 

Ancak Moka tüm bunların aksine;

– Şezlong ve şemsiyelerini ücretsiz kullanabileceğiniz anlaşmalı plajına (Flora Beach) 2 dakikalık yürüme uzaklığında olması ile

– Selimiye’nin merkezine 5 dk yürüme mesafesinde olması ile

– Otelin hemen yanında bulunan kendi ücretsiz otoparkı ile

– Selimiye dışında gitmek istediğiniz destinasyon noktaları için 1 dakikada ana yola çıkabilme mesafesinde olması ile sizi diğer ziyaretçilerden bir adım öne taşıyarak, aradığınız tatili ayağınıza getiriyor. 

Ve teknoloji; 

Her ne kadar huzur ve sakinlik arasak da yeni yaşam koşulları bizleri tatilde de yalnız bırakmıyor ve iletişimimizin odak noktası olan internet belki de seçeneklerimizin en başında yerini alıyor. Moka Otel, tüm odalarında ve tesis genelinde yüksek hızlı kablosuz interneti ücretsiz olarak müşterilerine sağlamaktadır.

Tabii yalnızca bunlarda değil, bizler Moka ailesi olarak bebek ve çocuk dostu bir otel olarak, tatilin çocukların da hakkı olduğunu unutmadığımızdan, bahçe alanımızın her bir köşesinin onlara da ait olduğunu hatırlatmadan edemedik. 

– Çocuklu ailelerimize özel olarak bebek telsizi, bebek puseti gibi olanaklarımızdan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Ancak oluşabilecek bir aksiliği önlemek adına konaklama yapmadan önce konuyla ilgili otel yetkilimizle görüşme yaparak isteklerinizi muhakkak belirtiniz.

– Motor ve otomobil kiralama imkanını ücretli olarak sunan Moka ile Selimiye ve civar köylerin tadını özgürce çıkarabilirsiniz. Konuyla ilgili otel yetkilimizle görüşme yapabilir ya da tatiliniz esnasında resepsiyondan konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

– Ücretli kuru temizleme hizmeti için resepsiyondan bilgi edinebilirsiniz.

– Ücretli havalimanı transferi ile ilgili resepsiyondan bilgi alabilirsiniz.